Je celá řada výrobků nebo materiálů, které vyžadují obal. Musí se dostávat z místa na místo a často i skladovat, a nemá-li se při tom něco jakkoliv znehodnotit a má-li jít práce od ruky, je třeba to prostě naložit do nějakého vhodného obalu. Jímž je docela často přepravka. Tedy přesněji přepravky, protože při výrobě, skladování a dopravě se samozřejmě s jednou jedinou nevystačí.

Takové přepravky mohou ale vypadat různorodě. Vyrábí je kdekdo, a co výrobce, to něco, čím se tento snaží kápnout potenciálním odběratelům do noty. A ani u firmy Schoeller Allibert tomu není jinak.

plastové nádoby

A co nabízí firma, jejíž jméno tu právě zaznělo? U ní si lze pořídit KLT přepravky https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/klt-pepravky-a-klt-boxy, jež vynikají hned celou řadou předností.

Co se těchto týká, jsou například standardizované. A tak si u nich lze vybírat snadno podle toho, jakou mají mít nosnost, stohovatelnost, velikost nebo třeba možnost umístit na ně štítky. Což ale nejsou ještě ani zdaleka všechny přednosti těchto plastových přepravek. Vybírat si lze i podle barvy, i podle toho, zda je potřeba varianta s víkem nebo bez, použitý materiál je vysoce odolný vůči teplotě i dalším vnějším vlivům a šetrný k životnímu prostředí.

plastové nádoby

Takové přepravky se rovněž snadno kombinují s plastovými paletami a udržují se snadno čisté, a lze je i recyklovat, což skýtá možnost využívat je i opakovaně a šetřit tím životní prostředí.

A tak se může kdokoliv jednoduše podívat do katalogu těchto přepravek a vybrat si to, co mu z nabídky bude nejlépe vyhovovat. A to pravé se tu určitě najde. Protože kdo by si namísto toho vybral něco z nějakého těžšího materiálu, se kterým se hůř manipuluje, kdo by dal přednost něčemu, co se musí po jednom použití vyhodit a jen to ještě více zaplní skládky a zamoří naši planetu? Určitě nikdo rozumný.