Cvičení je jeden ze spolehlivých způsobů, jak spálit kalorie, které jsme přijali. Cvičení se věnují profesionální sportovci, ale i obyčejní lidé. Jednoduše je cvičení baví, relaxují prostřednictvím nějakého pohybu, nebo jim právě dopomáhá ke spalování kalorií. Podívejme se, jaká cvičení vám spálí nejvíce kalorií, a která byste tedy měli zařadit do svého cvičebního plánu, pokud je vaším cílem spalovat na maximum.

Jestli ale chcete každé cvičení učinit ještě více efektivním, určitě vám k tomu dopomůže spalovač tuku. Na trhu je jejich spoustu, doporučujeme vám ale vyzkoušet Ostarine https://supplements-us.to/produkt/ostarine-mk-2866/. A jaká cvičení nám tedy pomůžou spálit nejvíce kalorií?

běh

Běh

Na vrcholu sportů je běh. Můžete při něm spálit až kolem 700 kalorií za hodinu. Což je naprosto úžasné! Záleží samozřejmě na tom, jak rychle běžíte, po jakém terénu, nebo jestli běháte na pásu a také, jakým stylem utíkáte. Nejvíce třeba pálíte při stylu běhu, kdy vykopáváte kolena nahoru. Pozor ale, běh není vhodný pro lidi s vysokou obezitou, jelikož u nich hrozí poranění kloubů.

Cyklistika

Možná vás to překvapí, http://www.meetfactory.cz/cs/program/detail/nikdy-nevis-cim-te-zivot-nakonec-prekvapi-1 ale i cyklistika je skvělá pro spalování kalorií. Můžete při hodině cyklistiky spálit až 500 kalorií za hodinu. Opět ale záleží na tom, jakou rychlostí jedete, jak moc zabíráte do pedálů a jaký terén si vyberete. Pokud se bude jednat o vycházkovou vyjížďku po rovince, tak 500 kalorií samozřejmě nespálíte.

cyklistika

Kruhový trénink

U kruhového tréninku záleží na tom, jak poskládaný je a z jakých cviků či cvičebních nástrojů se skládá. Ale obecně platí, že tohle střídání cvičení a cviků ve vysokém tempu velmi svědčí našemu spalování kalorií. Kruhový trénink si můžete sestavit pohodlně i sami, ovšem daleko lepší bude, pokud navštívíte místní fitness centrum, kde většinou kruhové tréninky jsou vedené. Můžete opět spálit až kolem 500 kalorií za hodinu.