Myslela jsem si, že když budu pořádat nějakou oslavu u nás na zahradě, takže to bude opravdu perfektní. Říkám vám, že jsem myslela opravdu na všechno. Jenomže jsem si stále nemohla vzpomenout, kdo vlastně všechno přijde na oslavu. Protože jsem to plánovala tři týdny předtím, takže jsem zapomněla, koho všechno jsem pozvala. Jenomže to bylo úplně jedno. Já mám ráda lidi kolem sebe, takže jsem si řekla, že když bude opravdu mnoho lidí na oslavě, že to bude všechno perfektní. A také jsem měla pravdu. Slavila jsem své třicáté narozeniny, takže to byla oslava opravdu skvělá a veliká.

Mám ráda oslavy.

Jenomže jsme právě zrovna na zahradě grilovali, to bylo asi sedm hodin večer, když potom začalo pršet. Ani nevíte, jak moc mě to naštvalo. Byla jsem nešťastná z toho, protože bychom museli jít domů. My máme sice domek, ale tam by nebyla taková zábava, jako by byla u nás na zahradě, kde máme také bazén. Naštěstí jsem byla ale velice překvapená, když můj přítel vytáhl takový krásný nůžkový párty stan. Byla jsem opravdu v šoku, ale v tom příjemném šoku. Vůbec jsem netušila, že máme v garáži nějaký nůžkový párty stan. Kde ho vůbec přítel vzal? Tak jsem se ho zeptala, kde na tento skvělý jednobarevný profi nůžkový párty stan vlastně přišel.

Stan je velmi kvalitní.

A přítel mi řekl, že ho koupil před pár dny z webové stránky tentino.cz, kdyby prý náhodou na mojí oslavě pršelo. Ani nevíte, jak moc mě to dojalo. Byla jsem dojatá a zároveň také překvapená, že vlastně celá oslava je zachráněna. Na mé oslavě bylo celkem dvacet šest lidí a přítel pořídil tak velký profesionální párty stan, že jsme se tam vešli opravdu všichni. Mně osobně se to velice líbilo a byla jsem si tedy velice vděčná, že stan byl krásně postavený, byl jednobarevný a nůžkový. Pro naši velikou párty ideální. Je to takový profesionální nůžkový párty stan, takže je tam opravdu mnoho místa a jeho materiál a opravdu kvalitní.