Jsou ženy, které potěší, když jim někdo nabídne, že mohou jet s daným člověkem na motorce. Jsou ale i ženy, které mají z něčeho takového velké obavy, protože danému člověku tolik nevěří. Co ale v takové situaci dělat? Je jasné, že se žena nebude chtít k něčemu takovému danému muži přiznat, pro což máme všichni pochopení.

Pokud jede na výlet ještě někdo, může zkusit žena poprosit někoho jiného, jestli by s daným člověkem mohla jet. Je možné, že danému člověku věří o něco více. Je ale možné, že muž, se kterým měla žena původně jet, bude na ženu naštvaný, protože se rozhodla jet s někým jiným. Je jasné, že vysvětlit něco takového nebude zrovna snadné, ale určitě to nějak dopadne. Žena by udělala nejlépe, pokud by řekla pravdu, ale je pochopitelné, že se bude něčemu takovému vyhýbat protože nechce, aby danému muži ublížila.

žena a motorka

Bohužel někdy to nejde jinak, než říct pravdu a to i přesto, že z toho může být daný člověk smutný. Je možné, že si člověk sice něco takového vezme osobně, ale na konec se s něčím takovým jistě smíří.

Je jasné, že žena nechce, aby to dopadlo tak, že by skončila s nějakým úrazem a proto se raději zeptá někoho jiného, jestli by s ním mohla jet. Jsou muži, kteří na motorkách nejezdí zrovna pěkně a proto se dané ženě nemůžeme divit, že nechce s takový mužem kamkoliv jet.

muž se ženou

Obecně se moc dobře ví, že motorky nejsou zrovna něco, co by bylo bezpečné a pokud člověk na něčem takovém neumí jezdit, raději by na motorku neměl ani sedat. Někteří muži si ale nedají říct a i přesto, že neumí jezdit, jsou schopni na motorce vyjet a to kolikrát někam opravdu daleko.

Když si člověk udělá řidičák na motorku, ještě to neznamená, že umí jezdit perfektně. Všechno se člověk naučí až časem a pokud se máte učit, jak správně jezdit, bylo by ideální, pokud byste nejezdili až příliš daleko pro případ, že by se vám něco stalo. Člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat pomoc druhých a pokud budete až příliš daleko, je možné, že bude problém, aby za vámi někdo dojel.