Už když jsme byli malý, tak nás rodiče učili, že musíme o svůj chrup dbát. Nejen, že nemohli jíst moc čokolády a sladkého, ale také jsme si ho mohli dát až po obědě. V některých případech nám rodiče i zakazovali sladké, abychom si nezničili zuby. Péče o zuby byla vždy na prvním místě, a to by mělo platit u všech lidí. Pokud chcete, aby byly vaše zuby zdravé, tak dodržujte tyto zásady, díky kterým budou vaše zuby neustále v kondici.

Extrakce zubu Praha, se provádí pouze v tom případě, když už zub nejde zachránit a nejde to udělat jinak. Vyhněte se tak tomuto zákroku a dodržujte zásady, kteří udrží chrup zdraví.

  • Čištění zubů – Čištění zubů se provádí již od útlého věku, a to jakmile, vylezou první zoubky. Ano, i mléčné zuby se čistí, a to nejlépe ráno a večer. Nemusíte se ani bát, že by to dítěti vadilo, ale ba naopak. Nebojte se tak čistit zuby svým malým dětem, berou to jako hru a ještě uděláte něco pro jejich zdraví.

extrakce zubu

  • Mezizubní kartáček – Mnoho lidí si myslí, že právě mezizubní kartáček není vůbec potřeba, pokud máte kartáček normální. Ovšem toto je velký omyl, právě mezizubní kartáček odraní všechny usazeniny od jídla a dokonale pročistí mezizubní spáry. Jedná se o velmi důležitou činnost, který nesmí nikdo podcenit.
  • Zubní nit – Jedná se o obdobu mezizubního kartáčku. Zubní nit však nezachytí všechny nečistoty a zbytky jídla. Ovšem odstraní aspoň ty největší a měla by se používat po každém jídle a večer, pokud nepoužíváte mezizubní kartáček.

extrakce zubu

  • Ústní voda – Ústní voda posiluje zubní sklovinu a má pozitivní vliv na zuby. Nejen, že vám nesmrdí z pusy, ale také podpoříte svoje zuby.

Neváhejte tak a zkuste dodržovat tyto zásady pro zdraví chrup. Zjistíte, že váš chrup je mnohem zdravější a že je neustále bílý, jako tomu bylo dříve. Navíc nezaplatíte plomby, které nejsou nijak moc levné.