Patřím k těm lidem, kteří opravdu hodně rádi cestuji. A nejraději cestuji do teplých krajin. Protože já patřím k těm lidem, kteří vůbec nemají rádi zimu. Je opravdu hodně lidí, kteří zase milují zimu, aby mohli o prázdninách lyžovat. Uznávám, že na lyžích jsem ještě v životě nestála, takže ani nemohu pořádně posoudit, jestli by mě lyžování vlastně vůbec bavilo. Takže si vůbec nedokážu představit, že já bych někdy stála na lyžích. I když mě můj bývalý přítel kolikrát přemlouval, že nám zaplatí krásný wellness pobyt někde na horách, kde si také zalyžujeme, tak jsem vždycky odmítla. Protože opravdu si nedokáži představit samu sebe na lyžích.

Ráda se bavím.

Já také dopředu už vím a předpokládám, že jakmile bych si stoupla na lyže, tak za deset sekund mám zlomené obě nohy a možná i ruce. Takže zimní sporty pro mě nejsou vůbec nic pěkného a nebaví mě ani cestovat tam, kde je zima a mráz. Nebaví mě se totiž oblékat tak hodně a vrstvit na sebe oblečení. Pokud by mi někdo řekl, jestli s ním nechci někam cestovat, tak by to bylo jedině někam do tepla. Nejraději mám právě Itálii a také Španělsko, což je podle mého názoru opravdu nejkrásnější destinace, které mohou být.

Vlny mám ráda.

Myslím si, že pokud by lidé chtěli cestovat také někam úplně jinam, třeba někam za exotikou, tak doporučuji Indii. V Indii jsem byla sice jenom jednou, a to na dva dny, ale musím uznat, že i za ty dva dny jsem poznala opravdu krásy Indie se vším všudy. Chutná mi indické jídlo a také jsem si domů přivezla čtyři druhy indického koření. A uznávám, že takové koření jsem u nás ještě nikdy neviděla a ta chuť je naprosto dokonalá. Takže pokud budete někam cestovat, kde je něco exotického, tak si nezapomeňte vzít také nějaký chutný suvenýr. Já sama jsem vždy byla ráda, když jsem si z cest také mohla vozit suvenýry. Mám doma opravdu hodně mušlí!