Nebyla jste obdařená skvělou výškou a od malička bojujete o svoje místo na slunci? Noste boty na vysokém podpatku s platformou a budete rázem více vidět, a hlavně se vám krásně vytvaruje postava, nad kterou budou hned všichni žasnout. Dodáte rázem vašemu outfitu skvělý styl, a hlavně pozvednete sebe i svoje sebevědomí. Čert vezmi, co si říkají lidé okolo vás, důležité je, abyste se vy cítila jako královna nebo princezna ulice nebo veřejného prostoru. Právě platforma vám dodá potřebnou stabilitu, o kterou se třeba bojíte, když si obujete lodičky s kramflekem. Ideální příležitostí, kam je vytáhnout, jsou například společenské akce nebo firemní večírky. Nebo prostě když vás přítel či manžel vytáhne na rande, rázem si tento nový pár botiček o to říká, abyste je vzala s sebou.

lodicky

Pořídit si je můžete v letní variantě, kdy bude vaše chodidlo více odhalené nebo i v podzimní či jarní variantě, kdy budete mít chodidlo zakryté, takže vám nebude tolik zima a budete vypadat krásně. Takové můžete vytáhnout třeba i do práce. Jejich cena je přívětivá a pokud třeba vaše drahá polovička tápe, čím vás má obdarovat k svátku nebo narozeninám nebo třeba při příležitosti vašeho výročí, rázem mu můžete vnuknout tento nápad. Na Botish.cz si určitě vyberete, pošlete mu třeba seznam, co se vám líbí nebo co se vám hodí a konečný výběr už nechejte na něm. Rozhodně budou spokojené obě strany.

podpatky

Kotníkové boty nebo lodičky na platformě? Pořiďte si konečně tento druh bot do vašeho botníku, ať máte kam sáhnout, až se vám budou hodit, nebo třeba přijdete na to, že se vám budou hodit dokonce i na každodenní nošení, protože z nich nevyjdete z úžasu. Třeba jsou to vaše nejlepší kamarádky a vašich nohou a stylu především. Černé lesklé lakýrky nebo červené? Vyberte si milé dámy. Mají i kozačky a sandále či pantofle. Léto se blíží, buďte vybavená.