Asi každá žena chce na své svatbě vypadat co nejlépe. I proto je pro mnohé nastávající nevěsty svatba ideální motivace k tomu aby například zhubly. Mnohé ženy chtějí být štíhlé nebo minimálně o pár kil lehčí, a mají také obavy z toho, že by jim v případě vysoké nadváhy nemusely sednout žádné šaty ze salonu. Pokud je to motivace i pro vás a chcete na svatbu zhubnout, musíte ale počítat s tím, že hubnout budete několik měsíců, a shánět šaty na poslední chvíli není úplně ideální. Nemusela byste sehnat ty které se vám líbí a z aktuální nabídky v salonu vám žádné i přes zhubnutí nemusí sedět. Čím dříve začnete svoje šaty shánět, tím lépe.

dlouhé šaty

Naše půjčovna svatebních šatů v Praze Svatebni-saty-spolecenske-plesove má v nabídce desítky svatebních i společenských šatů, z nichž některé jsou určeny k vypůjčení a některé k prodeji. Jak můžete vidět na našem webu, naše nabídka je opravdu pestrá a vyberou si z ní nenáročné i opravdu velmi náročné nevěsty, které se jen tak s něčím nespokojí. Obléknout si u nás můžete například krajkové nebo saténové šaty, a to v různých délkách, střizích a kombinacích více materiálů. U nás si vybere svoji šaty každá nevěsta.

Šaty to nekončí
Pro skutečně dokonalý vzhled je třeba nepodcenit ani přípravu make-upu a účesu. Proto je potřeba si včas najít make-up artistku nebo kosmetičku a kadeřnici, se kterými proberete svoje představy a ony vám převedou svoje umění v praxi. Během předsvatební zkoušky máte ještě možnost na změny, ale už budete tušit, jak zhruba budete vypadat ve svůj velký den.

svatební šaty

V den D je dobré začít s přípravami včas a nenechat nic na poslední chvíli. Pokud byste něco nestíhala, může se vám například poškodit účes nebo roztéct make-up, a to opravdu nechcete. Proto si raději přivstaňte a všechny procedury projděte s klidem a v pohodě. Jako poslední se oblékají šaty aby se neušpinily.