Jsem už takový typ člověka, který opravdu hodně má rád různou kulturu. A to bych nebyla já, abych nechodila velice často do kina anebo do divadla. Mě tohle bavilo vlastně už od malička, a to hlavně také z toho důvodu, že moje sousedka hrála v divadle. To nebyla sice moje kamarádka, ale kamarádčina máma hrála v divadle. S její dcerou jsme právě byly veliké kamarádky. Takže její máma nás velice často brala také do divadla nebo také za různou jinou kulturou. Musím uznat, že mě jako malé dítě kultura velice hodně zaujala a říkala jsem si, co bych asi za to dala, kdybych také mohla být herečka a hrát v divadle jako kamarádčina máma.

Divadlo je zajímavé.

A opravdu byla jsem hodně nadšená, když v jedenácti letech jsem dostala možnost hrát jednu malou roli v divadle. A řekla jsem si, že tohle může být opravdu moje šance a také v budoucnu bych potom mohla být dokonce i filmovou herečkou anebo divadelní herečkou. A bylo by mi úplně jedno, v jaké kulturní oblasti bych byla. Jestli bych byla zpěvačka nebo herečka ve filmu anebo herečka v divadle. Ale kdybych si mohla opravdu vybrat sama, tak já bych dala přednost herečce v divadle, protože divadlo je mi velice opravdu hodně blízké.

Mám ráda staré filmy.

Do divadla jsem jako dítě chodila také velice často s babičkou a se zbytkem rodiny, protože celá naše rodina je taková hodně kulturně založená, takže by mě kulturní divadlo velice hodně vyhovovalo a bavilo by mě to. také vím, že je vážně hodně lidí, kteří ale nemají vůbec rádi kulturu. Abych se přiznala, tak by mě zajímalo, prč někdo kulturu nemá rád. Proč? Vždyť je to velká zábava a díky kultuře se také lidé mohou více sbližovat a také být více spolu. Co je lepší? Sedět v divadle nebo doma u mobilu? Chápu, že kultura venku stojí více peněz, než když sledujete film z pohodlí domova. Ale jde přeci také o zážitky a místo.