Nejsou. Samozřejmě. Ale bez nich to také nejde. Bez nich si člověk nesplní své touhy a přání. A je jedno, jaké jsou. Mohou být všelijaké, podle chuti. Může to být například hezký domek, kde by člověk žil a věděl, že je jen jeho a rodiny. To je vlastně základ. Nebo to může být automobil, silný a hezký. To je zase sen spousty mužů, kteří po něm touží již od puberty.

Jiný by zase rád cestoval. Tím ovšem nemyslím z Prahy do Prčice, ale kolem světa, do Himalájí, Austrálie, čí Grónska. A na to všechno peníze být musí, jinak se nepodívá ani do Podolí.

bankovky

Takže jsme konstatovali fakta a nyní k dalším. Že takové peníze nerostou na stromě, nebo je nenajdete na cestě víme všichni. Takové peníze je třeba sehnat nebo ušetřit. A s tím šetřením, no však to znáte. Při našich příjmech v našem státě, kde polovinu spolykají nenasytní darmožrouti, ech, hanba mluvit. Ale pryč od tohoto tématu, zavání to kriminálem.

Takže si lze peníze půjčit, a to většinou v institucích, k tomu určených. Zda ještě existují soukromí lichváři, to netuším. Zkuste se někde informovat. Ale já vám nezištně poradím mnohem lepší věc. A uvidíte, že budete překvapeni.

bankovky

Je to americká hypotéka bez doložení příjmu. Proč bez doložení? Protože vaše příjmy mohou být nižší, než očekávají jiné bankovní ústavy. A v našem státě se není čemu divit. Už jsem to zmínil výše. Protože váš příjem neodpovídá jejich tabulkám, nedostanete nic. Ale právě ona americká hypotéka bez doložení příjmu je něco naprosto jiného a zde máte šanci uspět. No, šanci, prostě, není pravděpodobné, že byste peníze nedostali. Protože zde se snaží vyjít vstříc naprosto všem. To znamená hlavně těm lidem, kteří si nevydělají vládou avizovaných a údajně průměrných padesát tisíc. Právě pro ně je zde ona půjčka, kterou si vzít je velmi snadné a nic to nestojí. Myslím podání žádosti. Zkuste si to.