Také byste chtěli nového člena rodiny? Nebojte se, nemyslím to tak, že byste třeba mohli mít dítě, i když samozřejmě někteří lidé si přejí dítě a podle mého názoru, že když někdo chce mít dítě, tak je nejlepší, když to dítě má. Jenomže já jsem nyní jako člena rodiny myslela například nějaké štěňátko anebo kotě. Zrovna moji rodiče si pořídili nedávno kotě, jenomže já jsem stále snila o štěněti. Stále jsem ale nevěděla, jaké psí plemeno pro mě by bylo nejvíce vhodné. Nechtěla jsem žádné veliké plemeno, ale zase jsem také nechtěla vůbec malé plemeno. Chtěla jsem nějaké střední plemeno, se kterým také bude zábava.

Roztomilé štěně akita inu.

A takové plemeno, které také bude chytré a inteligentní. Proto mi kamarádka ukázala webové stránky kenichiai.com. Jsou tam roztomilá štěňátka, jsou tam štěňata na prodej. A akita inu je opravdu krásný pes a přesně takový se tam prodával. Nikdy jsem ještě neslyšela, že existuje pes akita inu. Cena akita inu Kenichiai je opravdu různá. Záleží na tom, jestli vy si vezmete nějakého psího šampiona nebo obyčejného mazlíčka na hraní. S kamarádkou jsme přemýšlely, co asi tak bude nejvhodnější a co bude nejlepší volba. Já jsem samozřejmě nechtěla vůbec s mým pejskem chodit na nějaké výstavy.

Krásný velký pes akita inu.

Spíše jsem chtěla psího kamaráda, psího miláčka, se kterým se budu každý večer mazlit. Byla jsem ráda, že cena za tyto pejsky, cena za akita inu není tak nikterak vysoká. Záleží na tom, kolik také do štěňátka vy chcete investovat. Když budete mít šampiona, tak to se může vyšplhat klidně i k padesáti tisícům korun. Když budete mít jenom na mazlíčka a nebudete chodit na výstavy, tak třeba za něj dáte i dvacet tisíc korun. Záleží už na vás. Jenom hlavně se pořádně rozmyslete, odkud štěňátko vezmete, když si vezmete třeba z nějaké množírny štěňátko, tak samozřejmě tím prohloubíte, protože štěňátko může být nemocné. Nikdy nevíte, co od nějakého množitele dostanete.