Pořádání módních přehlídek je poměrně běžné, a to zejména v prostředí k tomu určeném. Manekýnky a manekýni se prochází po širokém prostorném, či naopak zúženém molu, a my ostatní máme možnost posoudit, zda jim ten dotyčný model sluší, či nikoli. Módní přehlídky bychom mohli pořádat i u bazénu, mít molo podél modravé hladiny je působivé, a nemusí jít ani o přehlídku veřejnou, nýbrž soukromou. Párty s módní přehlídkou je jednou z cest, jak se pobavit, a jak předvést svému okolí radost ze života, z vnímání tvarů a barev, které jsou nesmírně krásné na lidském těle, zejména na tom ženském.

žena u bazénu

Parta na párty – módní přehlídka na párty, které se zúčastní parta vašich přátel, by mohla začít představením večerní toalety. Promenáda žen v blízkosti bazénů zapuštěných do země bude vzrušující už jen tím, jak bude dámské oblečení ostře kontrastovat vůči modravému pozadí. Toaleta vynikne jak za denního světla, nejlépe za slunečného počasí, tak i po setmění u vhodného osvětlení.

retro styl

Přejděte do plavek – na promenádu v plavkách se těší nejeden muž, je vždy vyvrcholením soutěží královen krásy, a u vašeho bazénu to bude mít třeba ještě mocnější erotický náboj. Žádná žena není škaredá, když se svlékne do plavek, pokud není vysloveně extrémně při těle, což je až nezdravé. Součástí promenády v plavkách může být jak suchozemská procházka po molu, tak i mokrý způsob s ponořením pod hladinu a výstupem na břeh.

Vyzkoušejte tipovací soutěž – v partě přátel, kde jsou lidé v párech, se většinou všichni znají převážně na základě pohledu do obličeje. Zajímavé by bylo zkusit si tipnout, zda uhodnete, komu patří ženské dlaně (nikoli hřbety rukou), pokud budou dotyčné dívky zahalené za plentou a budou z ní vyčnívat jen ruce. Můžete tipovací soutěž pak zkusit i podle chodidel, anebo odhalených bříšek s pupíkem, a že to není zrovna snadné, se přesvědčíte sami. U bazénu k tomu bude vhodná atmosféra, a kdo bude nejlépe tipovat, si za odměnu může sníst největší porci třípatrového dortu.