Původem francouzská společnost Schneider Electric již léta působí v oblasti elektrotechnického průmyslu. Mezi jejich hlavní produkty patří nejrůznější modelové řady zásuvek a vypínačů, v jejich sortimentu ovšem najdeme mnohem více výrobků. Snaží se propagovat efektivní bydlení v inteligentní domácnosti.
Mezi produktovými řadami vypínačů a zásuvek tohoto velkovýrobce je hned několik úspěšných řad. Jmenujme alespoň některé z nich: Unica, Asfora, Sedna, Merten, Mureva nebo Anya. Pojďme si některé z nich trošku přiblížit.světlo uprostřed tmavého lesa

  • Unica představuje stěžejní řadu vypínačů a zásuvek této společnosti. Jako taková je jak modulárně, tak také nabídkou počtu nejobsáhlejší. Najdeme zde hned několik designových typů: Basic, Colors, Quadro, Plus, Top, Class nebo třeba Allegro. Všechny z nich mají jednotné strojky, což usnadňuje výběr a také instalaci. Na výběr je také z široké palety barev a jejich kombinací v závislosti na zvoleném https://www.ri-okna.cz/zvolen druhu (zatímco řada Basic nabízí pouze dvě barevná provedení, Colors či Quadro jsou v tomto ohledu velmi bohaté). Pro každý druh je pak typický určitý vzhled, takže si vybere snad každý.
  • Asfora je oproti tomu základní řadou, která má za úkol nahradit oblíbenou řadu Anya. Kromě příznivých cen nabízí elegantní design a velmi příjemný materiál. Jedná se o barevně omezenou řadu nabízející pouze dvě možnosti: bílou a krémovou.
  • Sedna představuje řadu zaměřenou na detaily, se kterými se snaží vychytat všechny mouchy, které mohou tyto přístroje vyjadřovat. Nabízí hned 8 barevných variant rámečků a 6 barev přístrojů.

strom v noci
Výroba veleúspěšné řady Schneider Anya lightpark.cz byla kvůli dnes již zastaralému vzhledu ukončena. Nahradí ji výše zmíněná Asfora, jež má za úkol přinést oku příjemnější vzhled za stejných či dokonce lepších cenových podmínek. Období slávy si vypínače a zásuvky této řady užívali díky praktickému složení a elegantnímu vzhledu. Nabízeny byly v bílé a krémové barvě, také měli speciální vrstvu proti prachu.