Někteří kulturisté si velmi dobře uvědomují, jaké to je pro ženu chodit venku bez podprsenky. Nadměrně vyvinuté prsní svaly kulturistů totiž svým způsobem připomínají ženské prsy, i když se pochopitelně jedná o zcela odlišný anatomický koncept. Jde však o to, že si tito chlapi lépe uvědomují, jak nepříjemné by bylo, kdyby museli na svá vysportovaná ňadra navléknout kus přiléhavé tkaniny, obvykle ze syntetického materiálu.

dívka ve spodním prádle

Nošení podprsenky se začíná stávat velkým problémem pro mnoho žen a situaci ještě podporují někteří odborníci, kteří varují před ochabováním svalstva hrudního koše anebo dermatologickými obtížemi, vznikajícími v důsledku tvorby potu. Bez podprsenky je to zkrátka pohodlnější i zdravější. Jenže tu máme jeden docela zajímavý fenomén – bradavky. Ženská ňadra sama o sobě totiž nejsou tak vzrušivá a inspirativní, co se týče přirozené sexuality, dokud neodhalíme jejich bradavky. Stačí provést jednoduchý experiment a poskytnout mužům pohled na ženu s odhalenými ňadry, která má terčíky bradavek zcela zakryté tělovými kryty na bradavky. Jestliže bradavky vidět nejsou, vzrušení se nekoná, ale jakmile je odhalíte, v mužích se vzedme vlna testosteronu a začnou se dít věci!

podprsenky a kalhotky

Chcete-li tedy chodit do společnosti bez podprsenky a máte ňadra dostatečně pevná, že jejich tvar vypadá přirozeně a atraktivně, postačí nalepit na bradavky vhodný kryt a můžete obléknout tričko, halenku, tílko, svetřík, šaty a jakýkoli jiný oděv, který dá vyniknout vašemu krásnému a sexy dekoltu, ale přitom zabrání nepatřičným erotickým výzvám pro opačné pohlaví, a s tím spojeným nepříjemnostem typu faux pas. Můžete pak bez obav s muži diskutovat a bavit se třeba na plese, na firemním večírku, narozeninové oslavě nebo v čajovně či kavárně a své bradavky odhalíte pouze tomu, komu dovolíte i něco víc, než jen přátelské posezení u stolu s kávou.