Víte co je důležité?
Naše strava by měla obsahovat všechny důležité látky, díky kterým naše těla fungují jak mají. Nejznámější jsou různé vitamíny, které jsme schopni víceméně získávat ze stravy. Ale je celá řada dalších minerálů a látek, které musíme získat z doplňků stravy, protože v samotné stravě jich máme málo. Pokud důležité prvky stravou nepokryjete, měli byste brát doplňky stravy.

tablety kolagen

Berete nějaké?
Někdo bere vitamíny a nebo vitamínové komplexy, ale jen málokdo si pořídí i něco dalšího. Velmi důležitá je například kyselina hyaluronová, která má velký vliv na stav naší pleti, a také kolagen. Ten je zodpovědný nejen za naši pokožku, ale především za stav našich kloubů. Určitě nechcete, abyste museli riskovat výměnu kolene nebo kyčle, což je ve starším věku poměrně častý problém.

Kolagen je potřeba doplňovat pravidelně, protože jen díky tomu budete nejen vypadat mladší, ale i váš zdravotní stav bude lepší. Je třeba jej začít užívat okolo třicátého roku, protože v této době začínají jeho zásoby rapidně klesat. Pravidelným užíváním jeho hladinu zvýšíte tak, že za pár let budete vypadat mladší než jste. Kolagen je zodpovědný za stav naší pokožky, takže pokud nechcete mít hodně vrásek, dejte si pozor na mimiku a také berte kolagen.

prášek kolagen

Je důležité si vybrat kvalitní kolagen, jehož účinky jsou klinicky potvrzené. Jedním z nejlepších je Orca collagen. Je vyrobený z mořských ryb, je velmi kvalitní a mnoho lidí jej užívá už dlouho. Pokud si vyberete právě tento, můžete si koupit Orca Collagen 2 balení (60 sáčků) https://www.orcacollagen.cz/orca-collagen-2-baleni-60-sacku/. Můžete se zaregistrovat i do členství, a na základě toho budete mít svůj kolagen k dispozici pořád. Členství má několik výhod, a jednou z nich je doprava zdarma. Pro členy je naprostou samozřejmostí lepší cena, která se opravdu vyplatí. Doplňujte kolagen, bez něj je život daleko horší.