Nicos.cz > O společnosti > Novinky

Novinky

Společnost NICOS s. r. o. přichází v současné době s novinkou, která předznamenává další etapu rozvoje firmy. Nákupem nové digitální technologie - unikátní produkční jednobarevné inkoustové tiskárny, kterou pro společnost sestavila firma Grafibind, NICOS podstatně rozšiřuje svou nabídku v oblasti produkce reprezentativních tiskovin a direct mailů.

Cílem společnosti je nově nabídnout klientům širší škálu produkce exkluzivních, atypických či typizovaných tiskovin a jiných médií, které je nová tiskárna schopna potisknout statickými i variabilními daty (personalizovat). Může se jednat například o klasické tiskoviny či obálky vyrobené z nenatíraných i natíraných papírů, ale i o fólie nebo plastové karty.

Bohaté možnosti využití tohoto stroje jsou jedním z hlavních důvodů jeho unikátnosti.

Nový tiskový stroj je vhodný jak pro malonákladové i velkoobjemové zakázky.

Současně s technologií tisku ink-jet NICOS uvádí do provozu i malonákladovou LED tiskárnu, speciálně upravenou pro černobílý nebo barevný potisk obálek. Touto technologií je možný potisk materiálů až do maximálního formátu 328 x 1200 mm a do gramáže až 330 g. Personalizace i reklamní potisk je prováděn jednoprůchodově technologií CMYK.

Stroj je určen pro malonákladový flexibilní potisk tiskovin, zejména obálek či kompletní zajištění materiálů pro nízkonákladový adresný direct mail. Tuto nabídku pak mohou využít  i menší firmy, které tak nyní mají šanci proniknout do moderních reklamních trendů.

Nahoru Poslat e-mailem